اخبار

iOS 14 باعث کندی آیفون نمی‌ شود

iOS 14

سخت افزار/ بروزرسانی‌های جدید iOS همیشه مورد استقبال کاربران آیفون قرار می‌گیرند، اما معمولاً با بروزرسانی‌های جدید، ویژگی‌های جدیدی اضافه می‌شود که ممکن است برای پردازش به سخت افزار قوی‌تری به نسبت نسخه‌های قبلی نیاز داشته باشد. در نتیجه، گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که با نصب یک بروزرسانی جدید iOS در یک آیفون قدیمی، عملکرد آن کاهش پیدا کرده و مانند گذشته برنامه‌ها اجرا نمی‌شود اما با توجه به نتیجه بنچمارک‌ها تست شده در مقایسه سیستم عامل جدید اپل مشخص شد که iOS14 باعث کندی آیفون نمی‌ شود.

برای کاربرانی که نگران تکرار این اتفاق در آیفون‌های خود هستند باید اشاره کنیم که به نظر می‌رسد دیگر نیازی به نگرانی نیست و بلاخره شرکت اپل برای این موضوع چاره‌ای اندیشیده است. حال برای سنجش این موضوع و با توجه به تست سرعت و معیارهایی که توسط سایتiAppleBytes انجام شده، به نظر می‌رسد که آیفون ۶s  با سیستم عامل iOS 14 بسیار سازگار است.

به نظر می‌رسد که iOS 14 در iPhone 6s تجربه کار کردن با آن را بهبود می‌بخشد، حتی در قسمت‌هایی احساس می‌شود که برنامه‌ها و دستورات با سرعت بیشتری انجام می‌شوند. این معیارها همچنین بیانگر این هستند که این سیستم عامل در امتیازدهی‌ها با جایگاهی بالاتر از iOS 13 بهترین بازده را در گوشی‌های آیفون برخوردار بوده و iOS 14 باعث کندی آیفون نمی‌ شود.

اکنون این بدان معنا نیست که تجربه شما همان تجربه iOS 13  یا حتی بهتر از آن خواهد بود. البته فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند عملکرد تلفن را مختل کند، اما با فرض سالم بودن گوشی مورد نظر شما، بهتر است هر چه زودتر به فکر بروزرسانی دستگاه خود باشید.

منبع
akharinkhabar
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا