درباره ما

به نام خدا
شرکت داده سازان پاتیرا در تاریخ ۱۳۹۲/۰۳/۱۹ به شماره ثبت ۱۸۲۸۷ با هدف ارائه خدمات جدید در حوزه تجهیزات الکترونیک ثبت گردید. برند ثبت شده کیوی همچون میوه آن در پاییز وارد بازار تجهیزات الکترونیک شد. پاییز ۱۳۹۲، فروشگاه “کیوی استور” توسط دو برادر با فروش تبلت و لپ تاپ آغاز به کار نمود، فروشگاهی با هدف فروش بهتر اما نه برای سود بیشتر بلکه با هدف ایجاد مشتریان وفادار که خرید آگاهانه انجام می دهند. کیوی استور همواره با ارائه مقایسه های تصویری و لایو شوها سعی بر آن داشت تا مشتریان آگاهانه نسبت به خرید بپردازند. در حال حاضر نیز این فروشگاه به صورت مجازی پس از افتتاح در پاییز ۱۳۹۶ مشغول به فعالیت می باشد.

ارتباط مستقیم و صمیمانه این چنینی با مصرف کنندگان، اطلاعات خوبی را به موسسان کیوی داد تا از ضعف های موجود خدمات پس از فروش و گلایه های مشتریان آگاهی یابند و برای اصلاح وضعیت موجود در خدمات پس از فروش تلاش نمایند.

پس از یکسال جمع آوری اطلاعات از سلیقه بازار مصرف، نیاز ها، پیشنهاد ها، نقد ها و گلایه ها دریافتیم مهمترین مشکل مصرف کنندگان آگاه، صدمات فیزیکی و خرابی های ناگزیر فیزیکی است که رفع آن ها برایشان بسیار هزینه بر است. علاوه بر این شرکت های مختلف خدمات دهنده نیز بدلیل فقدان دفاتر خدمات داخل استان، زمان زیادی را صرف دریافت و ارسال کالای مورد نظر می نمودند. علاوه براین معمولا متخصصان معتبر و قابل اعتماد در شهرستان ها کمیاب می باشند. این عوامل زمینه ساز بی اعتمادی مصرف کنندگان نسبت به تعمیرکاران و در مجموع خدمات گارانتی می شد.

همزمان برخی از شرکت های بیمه ای با ارائه بیمه نامه هایی برای تجهیزات الکترونیک، صدمات فیزیکی را تحت پوشش خود قرار دادند. شرکت داده سازان پاتیرا نیز با گماردن گروهی از معتبرترین و با تجربه ترین متخصصان تجهیزات الکترونیک و ایجاد سایر بسترهای لازم، نسبت به انعقاد قرارداد با شرکت محترم بیمه “ما” جهت ارائه خدمات بیمه ای اقدام نمود و در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۳ در حضور سرپرست وقت بیمه “ما” استان گیلان، مسئولین نظام صنفی رایانه ای، شهردار وقت یکی از مناطق رشت و جمعی از خبرنگاران و همکاران صنفی، دفتر مرکزی کیوی گارانتی طی مراسمی گرم و صمیمانه در پاساژ علاالدین رشت افتتاح گردید.

همچنین پس از دو سال همکاری با شرکت بیمه و ارائه خدمات گارانتی، پکیجی با عنوان گواهی خدمات ضمانت “کیوی” نقص هایی همچون عدم پوشش خدمات نرم افزاری، معدود بودن دفعات استفاده از گواهی بیمه و عدم مشخص بودن نحوه ارزش گزاری کالای صدمه دیده برطرف شدند.

پس از مدتی بازخوردهای مناسبی بدست آمد به نحوی که مشتریان و همکاران از سایر شهرستان ها نیز خواهان راه اندازی دفاتری مشابه در شهرهایشان شدند.
در جهت افزایش سرعت و سهولت خدمات دهی شرکت داده سازان پاتیرا با تکیه بر جوانان با استعداد و تحصیل کرده در حوزه IT به تهیه اتوماسیون کاملا بومی اقدام نمود.

در اردیبهشت ۱۳۹۴ کیوی گارانتی ازهمایش بازاریابی و فروش مدیران گیلان حمایت مالی نمود تا مدیران گیلانی با قدرت بیشتری به کار و حرفه خود بپردازند.

ابتدای پاییز ۱۳۹۴ نیز یکی از بزرگترین غرفه های نهمین الکامپ استان گیلان متعلق به شرکت داده سازان پاتیرا بود و معرفی و ارائه خدمات همراه بازدیدکنندگان محترم بود. خدماتی همچون کیوی سرویس، کیوی گارانتی، کیوی استور، کیوی کد، کیوی مارکت، کیوی مگزین و … از جمله مواردی هستند که ترجمان شعار و هدف ما می باشند.

پس از تغییرات گسترده در بازار تجهیزات الکترونیک بویژه تلفن همراه، مدیران شرکت برای اخذ مجوز واردات برند های اصلی تلفن همراه اقدام نمودند و در حال حاضر “کیوی”  با واردات برندهای سامسونگ، هواوی، آنر و شیائومی نیاز مصرف کنندگان را تامین می نماید. همچون گذشته، “کیوی” با طرح ایده های نو، خدماتی متمایز را ارائه می دهد. دوره گارانتی دستگاه های وارد شده توسط شرکت از لحظه فعالسازی به مدت ۱۸ ماه فعال شده و تیم پشتیبانی مجرب و تعمیرکاران متخصص مجموعه در سرتاسر کشور آماده خدمت رسانی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا