فناوری

واتس اپ در حال آزمایش یک قابلیت کاربردی

انتخاب/ واتساپ در حال بررسی یک گزینه جدید است که ویژه پیام‌های گروهی است. این گزینه با عنوان «همیشه بی صدا» شناخته می‌شود. درواقع با کمک این گزینه برای چت‌های آزار دهنده گروهی می‌توان به وضعیت بی صدای همیشگی رسید.

گپ‌های گروهی یک روش مفید برای مکالمه همزمان با افراد بی شماری است و در بعضی شرایط می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

اگر در یک چت گروهی هستید که هرگز ساکت نمی‌ماند و اعلان‌هایی به صورت بی وقفه به شما نشان می‌دهند، ممکن است از شنیدن این که واتساپ به دنبال راه‌هایی برای بیصدا کردن این چت‌ها برای همیشه است خوشحال شوید. طبق اطلاعات وب سایت خبری WhatsApp WABetaInfo، این پیام رسان محبوب در حال کار روی ویژگی جدیدی است که می‌تواند به کاربران اجازه دهد با بی صدا کردن آن‌ها برای همیشه چت‌های آزار دهنده را مسدود کرد.

در حال حاضر، طولانی‌ترین زمانی که واتساپ به شما اجازه می‌دهد تا یک گپ را بی صدا کنید یک سال است، اما این شرکت به تازگی یک به روزرسانی بتای جدید برای اندروید منتشر کرده است که از گزینه جدید “همیشه بی صدا” استفاده می‌کند، این گزینه به آزمایش کنندگان اجازه می‌دهد تا برای همیشه یک چت را نادیده بگیرند.

WABetaInfo در یک پست آنلاین گفت: «این ویژگی امروز برای آزمایش کنندگان بتا در حال نمایش است. اگر این ویژگی ظاهر نشد، لطفاً صبور باشید و این گزینه را ظرف چند روز دریافت خواهید کرد.»

منبع
akharinkhabar
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا